SUB FM má novú posilu zo seriálu Pán Profesor

Nová posila SUB:FM

Od marca do nášho tímu pribudla nová moderátorka Diana Ristová, ktorú už čoskoro budete môcť počuť v dennom vysielaní rádia od pondelka do piatka v čase od 10:00 do 15:00. Poznáte ju nielen zo seriálu Pán Profesor. Svoj hlas prepožičala niektorým seriálovým postavám, či známym reklamám.  

My sme Dianu zastihli priamo v rádiu a opýtali sme sa jej pár otázok.

Tvoje kroky povodne smerovali k herectvu, čo ťa zviedlo na chodníčky moderovania ?

K herectvu moje kroky aj stále smerujú, ale teraz sa mi otvára nová kapitola a som veľmi rada, že sa mi naskytla práve táto možnosť, byť moderátorkou v rádiu SUB FM. Herectvo mi dalo veľa zručností, ktoré pri moderovaní využívam, a naopak, pri moderovaní sa učím veciam, ktoré sú pre herectvo obohacujúce.

Prečo si si vybrala práve SUB FM ?

Na SUB FM je mi veľmi sympatická nezávislosť, ktorou toto rádio rezonuje a taktiež to, že v rádiu dostávajú priestor menšinové žánre o ktorých, okrem ich hudby, poslucháčom ozrejmíme kto a čo sú ich interpreti zač. SUB FM je rádio, ktoré je výnimočne autentické.

Neodmysliteľnou súčasťou rádia je hudba, platí to tak aj pre teba ?

Hudbu ako takú milujem nadovšetko, neviem si bez nej predstaviť život. Počúvanie a analyzovanie hudby, je pre mňa úplne prirodzenou činnosťou, pri ktorej, kdekoľvek na svete som, cítim teplo pri srdiečku. A aj keď je elektronická hudba pre mňa novým žánrom, ktorý som doteraz nepočúvala, musím povedať, že som prekvapená, ako rýchlo sa mi rozširuje môj vlastný playlist! A dokonca niektoré nové skladby vďaka rádiu teraz zbožňujem.

Na čo sa môžu poslucháči tešiť počas tvojho vysielania ?

Poslucháči sa môžu počas môjho vysielania tešiť na spontánnosť, humor, na fresh news a taktiež aj na rozširovanie si všeobecného prehľadu – ale neboj sa, nebudem žiadna prísna pani slovenčinárka práve naopak.  

Diana ešte na záver dodala, že sa najviac teší na poslucháčov a ich interakciu vo vysielaní.

Onedlho plánujeme spustiť vysielanie aj na FM frekvencií, takže sa máš na čo tešiť !