Od Júna spúšťame novú reláciu s názvom Beats, ktorá bude zameraná hlavne na Breakbeat a Bass Music.

Reláciu bude vysielať prvú stredu v mesiaci od 18:00 do 20:00 dj a producent MACHO.

Jeho meno sa doteraz objavilo na viac ako 100 releasoch na labeloch ako One7Audio, Nipponeer Records, LOT49, Punks Music, InBeatWeTrust, Diablo Loco a ďalších. Hral v kluboch na Slovensku, v Českej republike, v Rakúsku a Srbsku vrátane najväčšieho festivalu tanečnej hudby v srdci Európy Beats For Love, Beefree a tiež Let it Roll Slovensko.

V roku 2012 vyhral remixovú súťaž na LOT49 pre Meat Katie. O štyri roky neskôr vyhral súťaž na labeli Stanton Warriors Punks Music s remixom pre Martena Horgera a Evu Lazarus. V roku 2017 remixoval Martina Flexa a Ragga Twins. V roku 2019 vydal spoluprácu s legendou Americkej bass music Djom Fixxom. Jeho tracky sa pravidelne objavujú v Top 100 rebríčkoch na Beatporte.

„V rádiu pribúda stále nový program. Určite chceme mať moderovaný deň a popoludnie, ktoré bude zamerané hlavne na hudobnú tematiku. Intenzívne hľadáme nových ľudí a hlavne takých aby zapadli do konceptu rádia. Ak sa nám ozvú šikovní moderátori, redaktori, djs s dobrým hudobným prehľadom určite si ich vyskúšame a majú šancu sa dostať do teamu rádia.“ hovorí Erik zakladateľ SUB FM.

Naďalej sa budeme snažiť rozširovať svoj program aby si každý milovník elektronickej hudby našiel to svoje

Určite sa máš na čo tešiť, nezabudni počúvať Beats vždy prvú stredu v mesiaci od 18:00 do 20:00.